Haberler Haberler
" CamSilen "
İLK KURULUM...

       İlk kurulum için gerekli olan ekipmanlara ulaşamıyorsanız, veya bir uzman tarafından yapılmasını isterseniz, İstanbul içine maliyeti karşılığında servis vermekteyiz. Uzman personelimizin evinize randevu ile gelerek bir kaç dakikada kuracağı sistemde; Duvarlarınıza, boyalarınıza, eşyalarınıza hiç bir şekilde zarar verilmez. Kurulum için seçtiğiniz yöntemde matkap kullanılması gibi durumlarda çok titiz çalışılır ve toz-kırıntı v.b. kir çıkarılmaz.

İLK KULLANIM...

       Çok basit ve pratik kullanımı olan sistemde dolabınızdan çıkartacağınız "CamSilen" takım parçalarından "Yaşam hattı halatı" nı duvara monte edilmiş özel çelik kancalarına takıp, emniyet kemeri kancasınıda bu Yaşam Hattı Halatı na takmanız yeterli olacaktır. Artık evinizin camları için çalışma başlaya bilir.

"CamSilen" İN TOPLANMASI VE EV İÇERİSİNDE GÖRÜNÜM...

       Cam silme işlemi bittikten sonra saniyeler içerisinde toplayıp paketiyle tekrar dolabına kaldırabileceğiniz yer kaplamayan ve evladiyelik bir üründür. Yaşam halatları toplandıktan sonra duvarınızda sabit kalan çelik vida başları için özel üretilen dekoratif ve duvar boyanızın rengindeki  "Kanca başı örtücü" koruma kabı ile göz zevkinizi rahatsız edecek bir görsel oluşmaz.BASINDA YER ALAN ELİM KAZA
HABERLERİNDEN BAZILARI
"cam silerken 4. kattan düşen kadın
öldü"
Cam Silerken Düşen Kadın - Güvenlik
Kamerasından
Çin de cam silerken düsen kadinı
görenler dehşete kapıldı.
Cam silerken canından oldu
Cam silerken düşen kadın tali kusurlu
Cam Silerken İkinci Kattan Düşen Öğretmen Ağır Yarlandı
CAM SILERKEN 3'NCU KATTAN DUSEN KADIN YARALANDI
Cam silerken apartman boşluğuna düşen kadın yaralandı
Cam silerken 8. kattan düşen kadın öldü
Tasarımda ve teknolojide emeği geçen Profesyonel teknisyenlerimiz.
       İster evinin camını silen ev hanımları olsun, isterse işinin gereği yüksek binalarda cam silen temizlik işçileri olsun artık onlar içinde geliştirilmiş pratik ve etkili iş emniyeti çözümleri mevcut. Yaşanan bunca elim ve trajik kazadan sonra, birşeyler yapılması gerekiyordur, bu kazalar için emniyet tedbirleri ve yöntemler geliştirilmesi zorunlu hale gelmiştir.

       Cam silerken yaşanılan  düşme kazalarının sonuçları bir çok sosyal ve hukuksal problemide doğurmaktadır. Bir tarafta fecibir kaza sonucu canını yitiren kazazedeler ve onların eşleri, çocukları, aileleri... Diğer tarafta onların cam silmek için pencerelere çıkmalarına izin veren, onlara ücret karşılığı iş veren bina ve daire sahiplerinin karşılaştığı yasal davalar.

       Kısa bir "internet araştırması" ile göreceksiniz ki ; Cam silerken düşüp yaşamını yitiren veya sakat kalan ev hanımları veya temizlik işçileri haberleri ile  dolu sayfalar.
PEKİ BU İŞİN EMNİYETİ BU KADAR ZOR MU?

       İşte bu soruyla yola çıkan uzmanlarımız, alınabilecek önlemler ve yöntemler üzerine yaptıkları çalışmalarda pratik ve maliyetsiz çözümler üzerinde yoğunlaştılar. Her evin ihtiyacı olacak ve ileride kanuni zorunluluk olacağına inandığımız bu tedbirler ve çözümler için sunulabilecek çok farklı ve sonsuz önerilerden uygulanabilir ve ulaşılabilir oldugunu düşündüğümüz bir paket hazırlattık. Bu pakette evinizin düzenini bozmayan, görsel olarak rahatsızlık vermeyen, kurulumu ve kullanımı çok kolay yöntemi maliyeti fiyatına sizlerin kullanımına sunmaktayız.
       "CamSilen" Ürün geliştirmesinde profesyonel teknisyen ve ekiplerden destek, görüş ve yardım alınmıştır. Kurulumu çok kolay, kullanımı çok kolay ve can güvenliğinizi almanızı sağlayacak güvenilir üründür.
"CamSilen" Paket içeriği. ( 145 TL. ye ne satın alacaksınız ?);
  1. 10 Adet "Halkalı Başlı 14 Lük çelik dübelli vida. ( 5 Pencere içindir.)
  2. 10 Adet Dekoratif Dübel Halkası örtücü.
  3. 3 metreye kadar yaşam halatı. ( Uçları emniyet çengelli.)
  4. 1 Adet emniyet kemeri.
Not: "Halkalı başlı Çelik dübelli vida" özel imalattır. Dekoratif Dübel başı örtücü istediğiniz renkte ve özel olarak imal edilmiştir. Duvar renginiz veya mobilyalarınız için renk belirtmenizde fayda var. Renk belirtmeyen alıcılara standart beyaz gönderilmektedir. Yaşam haşlatı ve uçlarındaki emniyet çengeli uzmanlarımızca hazırlanmıştır. Emniyet kemeri CE belgeli garantili üründür.
"CamSilen" Paketni, profesyonel ekibimiz kursun isterseniz.

  1. Şu an için sadece İstanbul için servis hizmeti verilmektedir. Türkiye ve Kıbrıs için kargo ile yollamaktayız. ( Kurulumu çok kolay olan "CamSilen" Ürününü Tüm yetkili teknik servislere kurdurabilirsiniz.
  2. İstanbul içerisi için; Sipariş verirken Belirtmeniz halinde ürünü Teknik elemanlarımız getirerek kuracaklardır.
  3. Sipariş alındıktan sonra ayrıca aranarak karşılıklı müsaitlik durumuna göre randevu verilmektedir.
  4. Ürün montajı en fazla yarım saatte tamamlanmaktadır.
  5. Servis ücreti maliyeti olan 55 TL. dir. ÜRÜN FİYATINA DAHİL DEĞİLDİR.

"CamSilen" Kapı bağlantı aparatı.

       Bazı müşterilerimiz kesinlikle duvar bağlantısı istememektedirler. Onlar için Kapıdan halat baglantısı gerçekleştiren " Kapı bağlantı aparatı" verilmektedir.
"Kapı bağlantı aparatı" ekstra ücrete tabidir ve fiyatı 85 TL. dir. İstek doğrultusunda getirilmekte ve ücreti dahilinde teslim edilmektedir. Ayrıca Şehir dışı gönderilerde kargo ücreti alıcıya ait olmaktadır.

"Kapı Bağlantı Aparatı"
Sipariş için: 0216 318 79 05